Vandaag trapten we onze dorpentoer 2025 af in het Wingerdse Hof.
Wijngaarden is een dorp met 740 inwoners en 28 verenigingen. Als je mee wilt doen, dan ben je in ieder geval lid van de oranjevereniging en de ijsclub. Een dorp met het bruisende hart in het Wingerdse Hof. De plek waar ruimte is voor al die verenigingen, Jeanine altijd mee wil denken voor een feestje én op zondag de creche van de kerk is.
Een dorp, waar 90% van de kinderen naar de school in het dorp gaan en waar alle ouderen, die er wonen en geboren zijn meerdere keren per jaar een bezoekje krijgen.
Een dorp dat alert is op de uitdagingen voor het sluipverkeer, de ontwikkeling van Sliedrecht Noord en de plannen voor het AZC in de buurt. Een dorp met aandacht voor LHBTI vanuit de kerk.
Een dorp met een vurige wens om een plek, waar koopwoningen voor ouderen kunnen komen combinatie met zorg. Want zo komen er weer woningen vrij voor jongeren en gezinnen.
Een dorp waar wij onder de indruk van de passie, de bevlogenheid en de inzet waren. Daar is Wijngaarden als klein dorp groots in.
Jeanine, Sandria, Mechtild, Nel, Norbert, Mathilde en Bart: bedankt voor jullie tijd. Wat gave ochtend.